KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 8012507
nr 801 2507
Gravyrer
4 st, 1700-/1800-tal
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 14 januari 2013
kl 20:26:24
400 kr
350 kr
450 kr
600 kr
500 kr
800 kr
800 kr